Архива

Podmladak zlata vredan

Podmladak Džudo kluba Crvena zvezda

Podmladak Džudo kluba Crvena zvezda sa 33 takmičara bio je najbrojniji tim na tradicionalnom turniru “Srđan Janković” koji je održan u nedelju u Sportskoj dvorani Šumice u organizaciji DŽK Trudbenik –Kortega.

Da imamo podmladak zlata vredan dokazale su mlade crveno bele džudoke sa 14 osvojenih medalja ( od kojih su četiri zlatne, pet srebrnih i isto toliko bronzanih) čime su u  generalnom plasmanu osvojili  pehar za treće mesto.

Zlatnim medaljama okitili su se Anastasija Poznanović ( do 38 kg), Vukašin Vukadinović (do 31 kg), Aleksa Milić ( do 50 kg) i Filip Ranković (do 66 kg).

Titule vicešampiona osvojili su Sofija Bajat (do 34 kg), Ilija Karan (do 38 kg), Miloš Jocić (preko 66 kg), Aleksandra Stajić (do 52 kg) i Matija Ilić (do 50 kg).

Osvajanjem bronzanih odličja na treći stepenik pobedničkog postolja popeli su se Emilija Labović ( do 31 kg), Katarina Nikolić (do 34 kg), Veljko Vukadinović ( do 31 kg), Matija Popović (do 46 kg) i Marko Đorđević (do 73 kg).