Домаћа такмичењаРукомет

Рукометаши лако са Смедеревцима

Рукометаши Црвене звезде убедљиво су савладали екипу Смедерева са 31:21 (14:9 ) у премијерној утакмици 24. кола Меркур осигурања Супер лиге.

Црвено бели су само на почетку утакмице дозволили гостима да држе прикључак ,али од када су у 17. минуту стигли први пут до предности од два гола (6:4) наша екипа вођство није доводила у питање. На полувремену су водили са 14:9. Рутинском игром у наставку сусрета Црвена звезда константно повећава предност и на крају тријумфујуе са двоцифреном гол разликом 31:21. Веома расположен је био капитен Бобан Живковић који је постигао 10 голова.

Наши рукометаши тренутно заузимају 7. место на табели Меркур осигурања Супер лиге, али имају и утакмицу више у односу на конкуренте.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СМЕДЕРЕВО 31:21 (14:9)

Дворана “Шумице”. Гледалаца: 50. Судије: Цветковић и Николић (Лесковац). Седмерци: Црвена звезда 6 (2), Смедерево 3 (3). Искључења: Црвена звезда 8, Смедерево 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (3 одбране), Живковић 10, Милошевић, Шљиванчанин, Томић, Ољача, Павић 4 (1), Косановић (9 одбрана), Пушица 5, Шотић, Петровић, Ћирић 2, Докић 1 (1), Анђелић 8, Рајовић, Милутиновић 1.

СМЕДЕРЕВО: Димитријевић (одбрана, седмерац), Радисављевић 1, Ристић 2 (1), Стојковић 1 (1), Милентијевић, Тодоровић, Богдановић (3 одбране, 2 седмерца), Којић 1, Јокић 5, Радојковић 1, Јовановић 3, Станојевић 3, Трумбеташ 3, Војиновић, Савић.