Архива

Robi: „Zaslužen poraz“

Prosinečki

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki je nakon poraza od Partizana rezultatom 1:0, izjavio:

„Čestitam Partizanu na pobedi, bili su bolji, više su želeli pobedu i odigrali su muški. Imali smo dobre prilike u prvom poluvremenu i da smo uspeli da ih realizujemo, sve bi bilo drugačije. Povreda Evandra je bila veliki hendikep za nas  jer smo izgubili kreativnost u veznom redu. Sve je bilo dobro u prvom poluvremenu, imali smo dve stopostotne prilike. Zato nisam hteo ništa da menjam. Međutim, mnogo se grešilo i bez potrebe ispucavalo, pogotovo u situacijama kada protivnik nije napadao. Tošić je 75 puta pogrešio pas, a Ćosić je 75 puta slao duge lopte. Hteo je da igra kako on hoće, a ne kako smo se dogovorili. Kada je Adi ušao, dodavao je lopte u noge protivniku. I bez povrede Evandra bilo bi isto. Nedostajali su nam navijači, ali ja tu ne mogu ništa. Nismo zbog toga izgubili, ali sigurno da bi smo sa njima imali snažan vetar u leđa“ – rekao je Prosinečki.