Звезда ТВ | Звездана ноћ

Ново издање емисије „Звезда ТВ“ је посвећено утакмици другог кола групне фазе Лиге шампиона, коју су црвено-бели одиграли против Јанг Бојса на стадиону „Рајко Митић“ пред фантастичном подршком великог броја навијача.

Првотимци Црвене звезде су у среду, 4. октобра истрчали на терен Маракане, како би одмерили снаге са швајцарском екипом, након четири године од претходног дуела. Имали су изабраници Барака Бахара сјајну подршку звездаша, који су испунили трибине стадиона „Рајко Митић“ и бодрили наш тим у дуго жељеној Лиги шампиона. Црвено-бели су повели у 35. минуту преко Ендиајеа, а затим су фудбалери Јанг Бојса на старту другог дела игре стигли до изједначења, да би у 61. минуту у потпуности преокренули резултат. У том тренутку су играчи Црвене звезде започели „опсаду“ гола гостујуће екипе, а иако су из минута у минут ствари одличне прилике, до изједначења су стигли у 88. минуту, када је Букари погодио из изузетно тешке позиције. Ерупција одушевљења је уследила након поготка брзоногог фудбалера, али се иста атмосфера задржала и до последњег судијског звиждука, с обзиром да су црвено-бели до краја дуела нападали. Меч је завршен резултатом 2:2, а како је он изгледао из угла наше камере, као и који су то најзанимљивији моменти, можете сазнати у новој епизоди емисије „Звезда ТВ“.

The post Звезда ТВ | Звездана ноћ appeared first on СД Црвена звезда.