Милијаш: Велико искуство, али не одступамо од циља

Поражени су омладинци Црвене звезде од Манчестер Ситија резултатом 5:2 у оквиру првог кола групне фазе Лиге шампиона за младе, а утиске после меча изнео је шеф стручног штаба Ненад Милијаш.

Момци су дали све од себе. Потрошили смо се, али је на крају ипак резултат био убедљив. Жао ми је што смо примили гол пред крај првог полувремена, јер би могуће утакмица отишла у другом смеру. Овако смо у наставку са мањим самопоуздањем ушли у игру и примили два брза гола. Но, велико је ово искуство за нас и може много тога и да се види и научи – почео је Милијаш.

Не одступа се од главног циља, а то је пролазак групе.

Рекао сам им да не падају, јер се игра још и не одступамо од онога што је наш циљ. Пред нама је још пет утакмица, од чега су три код куће, треба и нама Манчестер Сити да дође у Београд, тако да ћемо се борити до краја и покушати да прођемо групу. Нема сумње да смо данас изгубили од екипе која је у сваком тренутку знала шта хоће, где смо ми у првом полувремену били добри, а у наставку физички пали – подвукао је Милијаш.

The post Милијаш: Велико искуство, али не одступамо од циља appeared first on СД Црвена звезда.