Најава преноса и распоред утакмица

Услед репрезентативне паузе, овог викенда поред првотимаца Црвене звезде, такмичарске утакмице неће играти ни омладинци и кадети нашег клуба, који су у четвртак отпутовали на Палић где ће се спремати за наставак сезоне. Екипа Графичара ће са друге стране у суботу изаћи на терен када ће у оквиру шестог кола Прве лиге Србије гостовати Инђији са почетком од 16 часова и 30 минута, док овај меч директно можете пратити на Звезда ТВ, као и истоименом Јутјуб каналу.

Изабраници Марка Неђића су на сјајан начин отворили сезону, тако што су у прва два кола остварили максималан учинак – савладавши Металац у Горњем Милановцу (1:3) и Јединство из Уба на домаћем терену (3:0). У трећем колу су Графоси ремизирали на Новом Београду са Радничким (1:1), да би први пораз доживели од Дубочице на терену Омладинске школе Црвена звезда (1:2). Последња утакмица коју је Графичар одиграо, у петом колу у Новом Саду против истоимене екипе, завршена је ремијем – 2:2. Изабраници Марка Неђића се са осам освојених бодова налазе на четвртој позицији, а у суботу гостују Инђији, која је поразом од Смедерева стартовала сезону, затим ремизирала са Дубочицом, док је сада у серији од три везане победе и то над Младости ГАТ, Новим Садом и Вршцом, те са 10 бодова заузима друго место на табели. Имамо све предуслове да гледамо добар фудбал у дербију кола у Инђији, који је на програму у суботу од 16 часова и 30 минута, а чији директан пренос можете пратити на Звезда ТВ, као и Јутјуб каналу који носи исти назив.