ВажноВатерполоНајновијеРегионална лига

Ватерполисти поражени у Дубровнику

Ватерполисти Црвене звезде поражени су у Дубровнику од Југа 12:7 (3:2, 4:0, 2:1, 3:4), у 5.колу Триглав Регионалне лиге.

Црвено-бели су повели преко Страхиње Рашовића, а Југ је брзо головима Бушљеа и Бошковића дошао до предности. У другој четвртини Југ је преломио утакмицу головима Бикарија и на полувреме отишао са плус 5, 7:2. У трећој деоници Југ је стигао до 9:2, а онда су црвено-бели направили серију 3:0, коју је прекинуо Јангер. На крају, Дејан Савић је свим играчима указао прилику.

Стрелци за Црвену звезду су били Страхиња Рашовић, Виктор Рашовић, Обрадовић, Његован, Јовић, Ранђеловић и Бијелић. Најефикаснији на мечу био је Канађанин Николас Константин-Бикари са 4 гола.

Југ је стигао до пете победе у пет утакмица, Црвена звезда је забележила други пораз, уз две победе. Црвено-бели у 6.колу гостују Војводини у Новом Саду.