FeaturedVažne vestiВажноДомаћи шампионатКонференције за медијеНајновијеФудбал

Милијаш: „Важни бодови у немогућим условима“

Савладала је Црвена звезда у гостима екипу нишког Радничког резултатом 1:0, а један од асистената у стручном штабу Дејана Станковића – Ненад Милијаш био је задовољан после тријумфа по веома тешким условима за игру.

Најбитнија су три бода, а остало се заборавља. Терен и услови за игру су били лоши, мислим да је фудбалерима било тешко да ходају, а камоли да трче. Све што смо тренирали и радили, није могло да се покаже, сем борбе и хтења. Дали смо гол, завршили утакмицу на прави начин и било би ми још драже да Ераковића није заболела нога у другом полувремену. Надам се да је он добро, јер из овог само треба да изађемо здрави – почео је Милијаш.

Следећи ривал Црвене звезде је екипа Милана, када ће наш тим у четвртак од 18 часова и 55 минута одмерити снаге са италијанским клубом у оквиру шеснаестине финала Лиге Европе.

Очекује нас хладно време и у четвртак, али наш терен има грејаче и биће нам много лакше да се спремимо и остваримо оно што желимо против Милана – подвукао је Милијаш.

The post Милијаш: Важни бодови у немогућим условима appeared first on СД Црвена звезда.