Женски фудбалФудбал

Фудбалерке опет обрадовале

ŽFK Crvena zvezda

У оквиру 10. кола Прве женске лиге, црвено-беле данас у 13 часова дочекале су Нови Бечеј. Утакмица се одиграла на помоћном терену, иза јужне трибине.

Наше девојке оствариле су девету победу у низу, савладавши Нови Бечеј резултатом 6:0.

Стартна постава Црвене звезде на данашњем мечу: Кларк, И. Дамњановић, Крстић, Коркоран, Бобић, Попов, Ј. Дамњановић, Ерац, Матић, Благојевић, Шишковић.

У првом полувремену, у стрелце се два пута уписала Тијана Матић, а резултат првог полувремена од 3:0, поставила је Јована Дамњановић.

У другом полувремену, Јована је мрежу противника затресла још два пута, а гол је постигла и Јана Радосављевић. Ово је јако битна победа црвено-белих, јер следећег викенда путују у Суботицу, на дерби 11. кола.

Јована Дамњановић је за МЦЗ изнела своје утиске о утакмици.

У ову утакмицу смо, као и у сваку, ушле максимално мотивисане, са жељом да забележимо добар резултат, и да дерби дочекамо са победом. Било нам је битно да се покажемо у најбољем издању. Међутим, није све ишло како треба од самог почетка меча, и видело се да смо мислима у Суботици. И поред тога, успеле смо у првом полувремену да постигнемо три гола, да се подигнемо, и дамо још три у другом полувремену. Лагано смо утакмицу привеле крају, и што је најбитније меч је прошао без повреда и картона. Сада се окрећемо дербију, и даћемо све од себе да освојимо титулу јесењег првака.“ -рекла нам је Јована.

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.