ВажноНајновије

Звезда убедљива против Таша на старту плеј-офа

Ватерполисткиње Црвене звезде оствариле су убедљиву победу у првој утакмици полуфиналне серије плеј-офа, пошто су победиле Таш 2000 резултатом 29:8.

Као и у претходним сусретима ове две екипе, питање победника се није постављало. Звезда је у нешто лаганијем ритму прве четвртине повела са 3:1, да би потом већу предност направила у другој четвртини, када је и Таш постигао четири гола. У наставку је екипа Драгане Ивковић ипак заиграла у препознатљивом ритму и предност је константно расла.

Бриљирала је Јована Радоњић са осам голова, а пратиле су је Христина Илић са пет, односно Ксенија Мојсева и Милица Зелић са по четири поготка.

Реванш се игра на истом базену наредног викенда, док финална серија, која се игра на две победе, почиње 11. маја.

Таш 2000 – Црвена звезда 8:29 (1:3, 4:10, 1:9, 2:7)

ТАШ 2000: Петковић, Трбанос 2, Негић, Јирковић, Јеленковић, Павић 1, Поповић, Јанковић, Кликовац 2, Јеленић 3. Тренер Мијановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Антанасијевић, Лазовић 1, Мојсева 4, Маринковић 3, Лујић 1, Дамјановић, Јашченко 3, Радоњић 8, Меса, Илић 5, Зелић 4. Тренер Ивковић.

The post Звезда убедљива против Таша на старту плеј-офа appeared first on СД Црвена звезда.