ВажноНајновијеОстало

Триглав победио Звезду и изједначио у финалу ИХЛ лиге

Хокејаши Црвене звезде изгубили су од Триглава резултатом 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) у другом мечу финалне серије плеј-офа ИХЛ лиге и сада је нерешено 1-1.

Домаћи су повели голом Јенка у 9. минуту утакмице, а Матија Динић је изједначио средином друге трећине. Словенци су поново повели голом Анте Подрекара у 49. минуту меча, а коначан резултат поставио је Грошељ четири минута касније – 3:1.

Резултат у финалној серији ИХЛ лиге је сада 1-1 у победама, а трећи меч на програму је у суботу 30. марта у Леденој дворани Пионир у Београду.

ТРИГЛАВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Крањ – Дворана: Злато поље. Гледалаца: 140. Судије: Грозник, Буловец, Чертанц, Јерам. Казне: Триглав 8 минута, Црвена звезда 16 минута.

ТРИГЛАВ: Хафнер, Трелц, Ахачич, Бошковић, Јенко 1 (1ас), Поточник (1ас), Рајшар (1ас), Бертонцељ (1ас), Грошељ 1, А.Подрекар 1 (1ас), Претнар (1ас), Шировник, Долинар, Јазбец, Кухар, Маркич, Г.Подрекар, Морел, Павлович. Тренер: Дејан Варл.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Забелин, Чекмарев, Драговић, Гвозденовић, К.Младеновић, Подунавац, Динић 1, Крављанац, Митровић, М.Младеновић, Ђинђић, У.Новаковић, Шаљић, Симић, Цвик. Тренер: Игор Косовић.

The post Триглав победио Звезду и изједначио у финалу ИХЛ лиге appeared first on СД Црвена звезда.