ВажноНајновијеОдбојка

Пораз Звезде у Старој Пазови после пет сетова

Црвена звезда је забележила пораз од Јединства резултатом 3:2, по сетовима 25:23, 20:25, 25:19, 21:25, 15:12. у оквиру 20. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге.

Домаћин је долазио до вођства, а црвено-бели су у два наврата успели да стигну до изједначења у сетовима, али у петом сету нису имали снаге да дођу и до победе, па се из Старе Пазове враћају са једним бодом.

Најефикаснији у тиму Црвене звезде био је Александар Стефановић са 19 поена, док је Душан Николић уписао 18, Ахмед Дејо 16, а Вељко Бохарев 10 поена.

Црвено-бели су и поред пораза задржали прво место на табели са победом више у односу на најближе пратиоце, а наредног викенда у 21. колу Суперлиге гостују Партизану.

ЈЕДИНСТВО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (25:23, 20:25, 25:19, 21:25, 15:12)

Стара Пазова – Дворана: Хала спортова. Гледалаца: 100. Судије: Мирко Шубашић и Зоран Радовановић. Трајање меча: 116 минута.

ЈЕДИНСТВО: Ћук 6, Домоњи, Пешут 7, Радишић 4, Еремић, Ристић 18, Бјелица 27, Топаловић 1, Шкрбић (либеро), Мицић 13, Коничанин 2. Нису играли: Вукелић, Каурин, Јоцовић. Тренер: Жељко Вукелић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бохарев 10, Илић, Лопар 4, Петровић 2, Ристић (либеро), Николић 18, Стефановић 19, Дејо 16, Жугић 10. Нису играли: Кљајић, Поповић, Томашевић, Старовић, Степановић. Тренер: Ивица Јевтић.

The post Пораз Звезде у Старој Пазови после пет сетова appeared first on СД Црвена звезда.