FeaturedVažne vestiВажноКлупска дешавањаКошаркаНајновије

Јубилеј Огњена Добрића – 300. утакмица у црвено-белом дресу

Био је један од јунака финалне серије плеј-офа АБА лиге против Будућности, а свакако најзаслужнији што је Црвена звезда у Подгорицу однела предност 2:0. Освојио је Огњен Добрић девет трофеја са Звездом, а сада се бори за десети, шампионски трон у Србији. На том путу, прославио је и јубилеј. Утакмица против борца била је 300. за 26-годишњег Книњанина у црвено-белом дресу. За то време убацио је укупно 2.215 поена.

Први уговор са Црвеном звездом Добрић је потписао крајем 2012. Провео је три сезоне у ФМП, а од 2016. је непрестано у црвено-белом. Почетком сезоне био је у другом плану, али је доласком Дејана Радоњића постао један од кључних играча екипе.

Током каријере, освојио је по три шампионска прстена у АБА лиги и титуле првака Србије. У ризници има АБА Суперкуп и два Купа Радивоја Кораћа.

(извор: maxbetsport.rs)