FeaturedVažne vestiВажноКошаркаНајновије

Нова победа кошаркашица!

ККЖ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ОЖКК СТУДЕНТ 88:58 (27:16, 20:10, 25:17, 16:15)

У оквиру 9.кола Прве женске лиге Србије кошаркашице Црвена звезда састале су се са нишким Студентом. И према очекивању лако забележиле нову победу.

Кошаркашице Звезде су ушле у меч као апсолутни фаворит  и то су и оправдале од самог почетка сусрета. Јасно су показале ко се пита у овој утакмици  и већ након првог периода игре је била двоцифрена предност. Резултат је гласио 27:16. И наставак је био у сличном тону и на полувреме се отишло са резултатом 47:26.

У другом полувремену кошаркашице Звезде су одржавале константну предност од двадесет поена разлике. И сигурном игром рутински привеле утакмицу крају. Резултат на крају утакмице је гласио 88:58. Ово је била девета победа у низу у првенсту кошаркашица Црвена звезда.

Најефикаснија на мечу била је Марта Вуловић са 17. поена, Милена Мишељић је додала 16. а Мина Ђорђевић 11. поена.

Следећу утакмицу наше кошаркашице играју у оквиру WABA лиге а противник је Трешњевка 2009.

Хала Железник. Судије: Немања Радовић, Немања Ковачевић, Александар Савић

ККЖ Црвена звезда: Наумчев 9 (5ск 3ас), Чубра 2, Тешић, Богићевић 4 (7ск 4ас 3блк), Зукановић 6 (3ск 3ас), А.Катанић 2 (12ск 6ас 2укл), И.Катанић 10 (6ск 7ас 3укл), Дешић 3, Бојовић 8 (7ск), Ђорђевић 11 (7ск), Мишељић 16 (3ас 2укл), Вуловић 17 (4ск 2блк).Тренер: Драган Вуковић

ОЖКК Студент: Ђорђевић, Јеремић (9), Ј. Петровић(4), Димитријевић(10), П. Петровић(2), Милошевић (17), Радојковић(4), Стошић(4), Нтумба Казади, Јовановић(2), Стојановић(6).Тренер: Петар Марковић