Važne vestiВажноНајновијеФудбал

Пантовић оверио победу кадета

Фуриозном игром у уворном периоду меча, и са два поготка до 14. минута, наши кадети су најавили девети првенствени тријумф, а све дилеме отклонио је Пантовић голом у наставку којим је уједно и постављен коначни резултат: Црвена звезда – Кикер 3:0.

Вођство црвено-белима донео је Андрија Радуловић у 9. минуту сјајним шутем са ивице шеснаестерца после уигране акције из слободног ударца.

Прекид је био кобан по госте и пет минута касније, кад је најспретнији у петерцу Кикера после корнера био Давид Пердув.

Изабраници Славољуба Ђорђевића, након стечене осетне предности, умешно су контролисали игру, а тачку на меч ставио је Пантовић у 58. минуту, који је реализовао шансу после одличног продора и асистенције Бабића.

Звездини кадети после 14 кола имају учинак од девет победа, једног ремија и четири пораза, а до зимске паузе очекују их гостовања у Земуну и на Бањици.

Црвена звезда – Кикер 3:0 (2:0)

Стадион: Помоћни терен стадиона“Рајко Митић“. Судија: Вукашин Делевић. Стрелци: Радуловић у 9, Пердув у 14. и Пантовић у 58. минуту. Жути картони: Васиљевић (Црвена звезда), Раичић (Кикер).

Црвена звезда: Гутеша, Максимовић, Радовановић, Матић (од 60. Васиљевић), Лукић, Писар, Њамцуловић (од 46. Пантовић), Пердув (од 46. Тошковић), Бабић, Пиплица (од 55. Елевен), Радуловић (од 46. Ђуричковић).

Кикер: Грјичић (од 46. Ђурић), Бачкуља, Пантић, Николић, Бранковић (од 69. Вујичић), Рајичић, Милосављевић (од 46. Божић), Јевремовић (од 69. Ђорђевић), Рамовић (од 69. Бутачевић), Маринковић, Весић.