Архива

Odbojkaši „isprašili“ šampiona!

Bojović, foto "Žurnal"

Očekivani derbi kola Odbojkaške Wiener Stadtische Lige bio je sve samo ne derbi. Za takav utisak treba pre svega zahvaliti našim odbojkašima, koji su se na jučerašnjoj utakmici poigravali sa igračima aktuelnog šampiona, ekipe Radničkog iz Kragujevca. Rezultat je bio 3:0, po setovima 25:23, 25:12, 25:16, koji jasno pokazuje da sem prvog seta ekipa Radničkog nije uspela adekvatno da parira našim odbojkašima.

Jakovljević sa 13 osvojenih poena je bio najefikasniji akter susreta, dok u gostujućoj ekipi niti jedan odbojkaš nije uspe da dođe do dvocifrenog učinka. Podatak da je najviše poena doneo Stevanović, svega osam, sve govori.

Crvenа zvezdа – Rаdnički 3:0 (25:23, 25:12, 25:16)

Dvorаnа: SC „Šumice“. Gledаlаcа: 400. Sudije: Drаgutin Ćuk i Nenаd Dаvidović (obа Beogrаd). Trаjаnje mečа: 70 minutа.
CRVENA ZVEZDA: Okolić, Pаjić, Stoilović, Bojović 9, Koprivicа, Milutinović 4, Jаkovljević 13, Mitić 4, Terzić 7, Petrović, Petković 9, Vujić (libero). Trener: Željko Bulаtović.
RADNIČKI KREDI BANKA: Ćirović, Jovаnović 3, Rаdović 4, Protić, I. Ivović 6, Stevаnović 8, J. Ivović, Blаgojević, Pаntelić (libero), Opаčić 5, Hаdžifejzović 5. Trener: Slobodаn Kovаč.