Фудбал

Сопот уписао и пету победу

Стеван Луковић

Након уписаног пораза у гостима у прошлом колу, екипа Сопота је наставила са победама, те и даље држи чело табеле Српске Лиге Београд.

Звездина деца су савлада једну од бољих екипа у лиги, Ковачевац, са 1:0, голом Луковића у 40. минуту сусрета. У 80. минуту Урош Спајић добио је црвени картон, међутим само пет минута касније и играч гостију Мрдаковић морао је да напусти терен, те гости нису успели да искористе бројчану надмоћ.

Сопот је играо у саставу: Тодоровић, Луковић, Д. Срнић, Ковачевић, Спајић, Крнета, Зорица (Пожар), Ракић, Перић (Драгићевић (Рудић након искључења Спајића)), С. Срнић, Ђуричковић.