ВажноНајновијеРукомет

Црвена звезда – Наиса 35:28 (18:12)

Рукометашице Црвене звезде оствариле су победу над Наисом резултатом 35:28 (18:12) у 3. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-беле су током првог полувремена имале предност која је у 17. минуту износила плус 4 (11:7). Гошће су успеле да смање и приђу на 13:12, али је наша екипа везала пет погодака и на предах отишла са вођством од 18:12.

После десет минута игре у другом делу Величковићева је нанизала три гола и донела нашем тиму двоцифрену предност, а Мајкићева је потом погодила за највеће вођство током меча (25:14). Црвено-беле су потом „смањиле гас“, рутинском игром привеле меч крају и тријумфовале са 35:28.

Најефикаснија у тиму Црвене звезде била је Александра Стаменић са 7 голова. Пратиле су је Теодора Мајкић, Теодора Величковић и Јелена Агбаба са по 4 погодака. Најефикснија на мечу била је рукометашица Наисе Оливера Николић са 10 голова.

Ово је друга победа у СРЛ за Звездине даме, а 1. октобра од 18.30 часова у оквиру 4. кола изабранице Саше Бошковића гостују Партизану у дворани Шумице.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – НАИСА 35:28 (18:12)

Београд – Дворана: СЦ Вождовац. Гледалаца: 100. Судије: Бојан Колавчић и Иван Колавчић. Искључења: Црвена звезда 14, Наиса 10 минута. Седмерци: Црвена звезда 7(4), Наиса 4(3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Стаменић 7(1), Мајкић 4, Богуновић 2, Недељковић 2, Глушица, Крезовић, Милетић 1, Петковић, Агбаба 4(3), Аћимовић 1, Симић 3, Качаревић, Величковић 4, Манчић 2, Момчиловић 2, Гаровић 3. Тренер: Саша Бошковић.

НАИСА: Недељковић, Стојковић, Лекић 4, Милошевић 2, Букурић 2, Ранђеловић, Савко, Ј.Стојановић 4, Николић 10(3), Шејић, Анкић 1, Б.Стојановић 2, Бјелић 1, Перовић 2. Тренер: Славко Крњајац.

The post Црвена звезда – Наиса 35:28 (18:12) appeared first on СД Црвена звезда.