ВажноДомаћа такмичењаНајновијеРукомет

Рукометаши у финалу Купа!

image-02-06-14-01-20Рукометаши Црвене звезде савладали су Раднички из Крагујевца 34:31 (17:18), у полуфиналу Купа Србије у Нишу и сутра у финалу од 18 часова ће се састати са домаћином Железничаром, који је био успешнији од Војводине, (30:29). Најефикаснији је био капитен Павлов са 10 голова.

Раднички је савладао Црвену звезду три пута узастопно, а и у полуфиналном дуелу је створио почетну предност, па је на полувреме отишао са голом плуса. Ипак, изабраници Ненада Перуничића нису одустали и схватили су да памте шампиони, па су великом борбеноśћу дошли до победе и финала. Капитен Павлов је био најефикаснији са 10 голова, пратили су га Брајовић са 6 и Анђелић са 5.

Црвена звезда имала подршку од око 150 присталица који су од првог минута бодрили тим.

У финалу, сутра од 18 часова противник је Железничар.