Учинак играча на позајмицама: Још један поражавајући викенд

Пред вама је нови извештај о учинку Звездиних фудбалера који су тренутно на позајмицама.

Супер лига

Нови Пазар – Вождовац 3:2

У налепшем и најузбудљивијем мечу овог кола, према извештачима, Нови Пазар је после преокрета савладао Вождовац. Гледаоци у Новом Пазару су видели све лепоте фудбала, а Никола Караклајић је ушао у 75.минуту у игру, али без запаженог учинка.

Чукарички – Спартак 1:1

Суботичани су успели да однесу један бод са Бановог Брда, а Дарко Лазић је цео меч пратио са клупе, док Марко Тркуља није био у протоколу и јасно је да није у плановима стручног стаба Спартака.

Слобода – Јагодина 0:4

Јагодина је, мозда мало изненађујуће, одрзала цас Слободи у Ужицу, а Стефан Михајловић је у игру ушао у 70.минуту у редовима пораженог домаћина.

Радницки Ниш – Доњи Срем 1:1

Петар Ђуричковић је са клупе испратио дуел на „Чаиру“, свих 90.минута.

Прва лига

Слога ПМ – Синђелић 2:0 Никола Ђорђевић је био стартер и замењен је у 56.минуту, у победи Петровчана над београдским клубом.

Смедерево – Слога Краљево 1:0

Марко Маринковић је ушао у 89.минуту у веома битној победи Смедерева у борби за опстанак.

Индјија – БСК Борча 1:0

Милан Јокић је играо од 59.минута, Никола Стојковић од 71.минута, Стефан Чикић није ни играо, јер није био у протоколу у поразу БСК-а из Борче у Инђији.

Већ у среду се игра ванредно коло у Првој лиги Србије. Слога гостује дављенику, Телеоптику, Смедерево путује и Нови Сад, Пролетеру, док БСК Борча и Бежанија играју мали градски дерби.

ЦРНА ГОРА

Дечић – Грбаљ 0:1

Немања Ахчин је одиграо целу утакмицу, после дужег времена, у победи Грбља у Тузима. Једини играч Црвене звезде који је одиграо целу утакмицу овог викенда.

Још једна поразавајућа недеља за играче Црвене звезде на позајмицама.