Најновије Фудбал

Учинак играча на позајмицама: Звездаши још увек незапажени

И овог понедељка доносимо вам извештај о играчима Црвене звезде који се тренутно налазе на позајмицама у другим клубовима.

Јелен Супер лига

Раднички Крагујевац – Слобода Ужице 1:1. Стефан Михајловић је одиграо цео меч, у 45. минуту је имао велику шансу да постигне гол. Оставио је солидан утисак и полако се устаљује у стартној постави Ужичана.

Вождовац је победио Доњи Срем резултатом 3:0. Никола Караклајић је цео меч преседео на клупи, могло би се рећи помало незаслужено, јер Звездин омладинац максимално користи сваку шансу на терену. У прошлом колу је одлично одиграо против Црвене звезде.

Раднички из Ниша и Јавор су ремизирали, 1:1. Петар Ђуричковић није био у кокуренцији за утакмицу.

Црвена звезда је узела сва три бода у Суботици, а у екипи Спартака у протоколу нису били ни Дарко Лазић ни Марко Тркуља.

Прва лига Србије

Слога ПМ је минималним резултатом славила против Пролетера. Никола Ђорђевић је и овог пута био на клупи за резерве, очигледно је да је изгубио место у стартној постави.

БСК Борча – Металац 1:0, Милан Јокић је ушао у игру у 86. минуту. Никола Стојковић је шансу добио у 89. минуту. Стефан Чикић није био у протоколу.

Смедерево и Телеоптик су одиграли без голова. Марко Маринковић није улазио у игру.

Црна Гора

Грбаљ је на домаћем терену поделио бодове са шампионом Сутјеском, 1:1. Немања Ахчин је целу утакмицу био на клупи за резервне играче.