ВажноВатерполоДомаћа такмичења

Црвена звезда – Раднички 10:8! Звезда је прва!

У 12. колу ватерполо шампионата Србије Црвена звезда је савладала Раднички из Крагујевца и успела да освоји прво место на табели.

Гости су имали три бода више од нашег тима пре утакмице, те је ово била лепа прилика за изабранике Дејана Савића да изједначе бодовни салдо, односно, претекну Крагујевчане на табели због гол разлике.

Ток утакмице:

Након прве четвртине води наш тим са 1-0.

Након оправдано поништеног гола Радничком, постиже гол Борис Вапенски и повећава вођство нашег тима.

vat22-1, Филип Филиповић постиже гол након искључења Ранђеловића, и тако Раднички користи играча више, и постиже први гол на утакмици.

Одличне одбране оба тима последњих минута.

Повећава Звезда вођство! Џон Ман долази до лопте након што је ухватио одбијену лопту испред гола Радничког. 3-1.

Ђорђе Филиповић већ у следећем нападу смањује, након што је искључен Аврамовић. Полувреме, 3-2. 9 искључења Радничког, 7 нашег тима.

Почео је други део игре, до лопте је дошао Раднички, али и поред играча више не долази до гола.

Три шута у једном нападу и искључење, те Раднички долази до изједначења. Гол постиже Королија.

4-3, Ивошевић даје гол из контре! Велики број искључења је суђено нашим играчима у другом делу игре.

Треће искључење за Королију, коју је завршио утакмицу.

Након грешке Бурића Вапенски постиже свој други гол, води Звезда 5-3!

Смањује Миличић на 5-4, користи зицер и играча више.

Фантастична комбинација нашег тима и нови гол Џона Мена! 6-4!

Прлаиновић долази до лопте, испливава контру и постиже гол за 7-4!

Бурић смањује на 7-5 након још једног искључења наших. крај треће четвртине. 14 Искључења за наш тим, 9 за госте.  У нашем тиму утакмицу је завршио Рађен, код Радничког Королија и Злоковић.

22Страхиња Рашовић постиже леп гол са леве стране након играча више, Звезда води 8-5!

Сјајан гол Страхиње Рашовића за 9-5!

Михајло Милићевић завршава меч са три искључења. Користи то Филип Филиповић и смањује на 9-6.

Поново користе гости искључење и смањују на 9-7. Стрелац Вуксановић.

9-8, Ћирић.

Прелеп гол Аврамовића, 10-8!333

Не успевају гости да искористе играча више у последњем нападу, погађају стативу, и Звезда долази до победе од 10-8 и првог места на табели! Сјајан меч!