Moja Crvena Zvezda
Архива

Stonoteniseri se pripremaju za novu sezonu

STK Crvena zvezda

Stonoteniseri Crvene zvezde neshvatljivo lošom igrom u finalu domaćeg playoff-a, ostali su bez šampionske titule. Letnja pauza koristi se za reorganizaciju svih segmenata u klubu kako bi se na jesen krenulo u borbu za povratak trofeja u vitrine STK Crvena zvezda.

Kao prvi korak u ostvarenju ciljeva, produžena je saradnja na još godinu dana sa stonoteniserom Zoranom Savićem. Savić je pred početak prethodne sezone u redove našeg kluba stigao iz novosadske Vojvodine i tokom sezone, zadovoljio je sve u našem klubu.

Kako se nezvanično saznaje, do početka domaćeg šampionata, crveno-beli dres trebao bi da obuče još jedan domaći igrač, kao i jedan internacionalac iz Mađarske.

Do sada naš klub su napustila dva stonotenisera. Vladimir Radonjić se preselio u redove Kikinde, dok je hrvatski internacionalac Josip Huzjak otišao u Nemački.

 

0 0 vote
Article Rating

Повезане вести

3 Comments
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments