Moja Crvena Zvezda
Млађе категоријеФудбал

Tri meča mlađih selekcija

FK Crvena zvezda poziva sve navijače da u subotu 4. juna dođu da podrže naše mlađe kategorije u odlučujućim utakmicama.

Prva utakmica u kojoj pioniri našeg kluba igraju protiv Smedereva, na programu je od 12:00 časova. Od 14:00 sati, omladinci će odmeriti snage sa ekipom Vojvodine. Tom prilikom, biće organizovana i dodela pehara, s obzirom da su omladinci još u prethodnom kolu obezbedili šampionsku titulu. Poslenji meč, ali ne i manje važan, igra se od 16:00 časova, kada kadeti Crvene zvezde dočekuju vršnjake Vojvodine. Ukoliko zabeleže pobedu u toj utakmici, kadeti našeg kluba takođe će postati šampioni.

Sve tri utakmice igraju se na pomoćnom terenu iza severne tribine Zvezdinog stadiona. Dođite, podržite naše nade, i provedite lep subotnji dan na Marakani. Neka i naša deca dožive huk sa tribina i osete radost prilikom podizanja pehara.

Zvezda je život, sve drugo su sitnice…

Повезане вести

7 comments

Comments are closed.