Moja Crvena Zvezda
ТрансфериФудбал

Li Adi u Hofenhajmu?

Li Adi

Odlični defanzivni fudbaler, ali i veliki neprofesionalac, Li Adi trenutno se nalazi u Akri – Gana na pripremama reprezentacije. Sa druge strane, Adi je završio svoju odiseju u Crvenoj zvezdi, a to je nedavno potvrdio i trener Robert Prosinečki, koji ne računa na reprezentativca Gane u sledećoj sezoni.

Zbog svega toga jasno je da će Li Adi napustiti Beograd. Pre izvesnog vremena postojala je opcija da se Adi preseli u redove zagrebačkog Dinama, ali hrvatski šampion nije spreman da plati visoko obeštećenje. Ipak, kako se nezvanično saznaje, nemački bundesligaš Hofenhajm želi da u svojim redovima vidi Ganijca i spreman je da za njegovu slobodu plati između 2 i 3 miliona evra koliko naš klub traži na ime obeštećenja.

Da podsetimo, Adi je početkom 2011. godine stigao u naš klub za sumu od 300.000 evra, a s`obzirom na njegovu trenutnu vrednost, klub će dobro zaraditi.

Повезане вести

24 comments

Comments are closed.