Домаћа такмичењаРукомет

Пораз рукометашица од лидера и новог шампиона

37068_190332941112212_299296156_nРукометашице Црвене звезде нису успеле да направе изненађење и поражене су од најјаче екипе у држави, Зајечара, резултатом 25:31 (15:15).

На самом старту меча, Звезда се добро држала против великог фаворита, па је чак на полувремену резултат био нерешен (15:15). Чак и у првих 10-ак минута другог дела наше девојке су држале прикључак, сјајно се бориле, па се чинило да би можда могло доћи и до изненађења.

Ипак, искусне гошће наметнуле су свој ритам и за неколико минута решиле меч. На крају су дошле до, можда и убедљивих, 31:25, ако се у обзир узме све што се догађало током утакмице. Овом победом, екипа Зајечара обезбедила је титулу, четврту узастопну, са само једним ремијем за целу сезону и чак 19 победа, уз невероватну гол-разлику +215.

Наш тим ће против Макс спорта у последњем колу имати шансу да се избори за шесту позицију на крају шампионата, ако се неки резултати поклопе.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић, Луковић 9, Грбић 2, Бокарић, Ђурковић 3, Јевремовић, Радовић 3, Лежаја, Мистрић 3, Селмановић 2, Домби, Милојевић, Миличевић, Мићковић 2, Чолић (13 одбрана)

Статистика: Спортски журнал

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.