Домаћи шампионатФудбал

Милуновић: Веровали смо у себе, то нам се на крају исплатило

image (1)Лука Милуновић је на утакмици против БСК-а одлично заменио повређеног Дарка Лазовића на њему, до сада некарактеристичној позицији десног крилног играча.

Млади нападач се добро кретао, много претрчао, а награда је стигла у 71. минуту када након сјајног ударца није оставио другог избора голману БСК-а осим да извади лопту из мреже.

Срећан сам због победе и наравно због постигнутог гола. Испоставило се да је мој погодак одлучио победника, али мислим да смо као колектив одиграли добро и да је читав тим, као и увек, избацио појединца. Данас сам то био ја, на следећем мечу ће то можда бити неко други – рекао је Милуновић и описао ситуацију код поготка који је решио меч.

Примио сам лопту, отворио ми се простор, одлучио сам да кренем у дриблинг и да шутирам. Испоставило се да сам изабрао право решење, и донео три бода Звзеди. Мислим да је ово било најтеже гостовање до краја сезоне, јер се екипа Борче бори за опстанак, и мислим да су дали и више од свог максимума како би нас спречили да тријумфујемо. Промашивали смо шансе и пре вођства, али нисмо губили главу, веровали смо у себе и на крају нам се све то исплатило – закључио је јунак утакмице у Борчи.

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.