Домаћа такмичењаРукомет

Пораз рукометашица

IMG_4521Рукометашице Црвене звезде поражене су на Бањици у 22. колу првенства Србије од екипе БМС Милениум резултатом 27-29. Овом победом Милениум је сачувао 4. место на табели са 22 освојена бода, док је Звезда остала на 6. месту са 15 бодова.

Прво полувреме протекло је у знаку нашег тима, а нарочито се истакла Данијела Мистрић, која је погађала са свих позиција. У другом полувремену дошло је до пада у игри црвено-белих, у нападу је једино погађала Маја Луковић, па је Милениум дошао до преокрета, а на крају и до победе. Треба истаћи и да су судије веома лоше судиле, па се нервоза у игри Звезде добрим делом осећала и због њихових нерезонских одлука.

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.