Moja Crvena Zvezda
?>
Домаћи шампионат Фудбал

Са Пинту – Можемо много да напредујемо

 

Деби португалског струfoto: FK Crvena zvezdaчњака Рикадра Са Пинтуа остаће забележен по победи над Радничким из Крагујевца.

Након меча, млади стручњак је рекао да је задовољан победом, али да игра екипе није онаква какву он жели да види. Најјачи утисак за њега су навијачи.

Никад нисам видео овакав амбијент. Док сам био у Спортингу, могао сам да кажем да имамо добре навијаче, али ово је невероватно. Носим сјајне утиске са свог дебија, и још једном се захваљујем публици која је бодрила тим свих 90 минута. Желим да у наредном периоду видим пуну Маракану.

Након утиска о амбијенту, Са Пинту се осврнуо и на дешавања на терену.

Звезда увек мора да иде на победу. Нисмо имали много времена на тренинзима и нисмо играли онако како бих желео. Раднички је добро организован тим који је добро затварао простор. Морамо да радимо на преносу лопте, брзини и коришћењу простора, јер је то најбољи начин да се супротставите тиму који добро постави блок и игра на контра нападе као што је то данас радио Раднички – рекао је Са Пинту и додао:

Након постигнутог гола добили смо додатно на самопоуздању. Инсистирао сам код својих играча да буду стрпљиви, али да се то стрпљење не претвори у спору игру. У дефанзиви нам је потребно стрпљење, а брзина када организујемо напад. Најбољи део меча за нас било је првих 25 минута другог полувремена када смо били доста агресивни, и када смо добро покривали простор.

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.

0 0 votes
Гласање за чланке

Повезане вести

Subscribe
Обавести ме о
guest
28 Коментари
најновијим
најстаријим највише гласова
Inline Feedbacks
View all comments
psihijatar

Dobro je. Makar smo imali 3 i više igrača iz naše škole na terenu u jednom trebutku.

boris

ZVEZDO VOLIM TE!!!

Marko Vozdovac

Par utisaka: Odbrana mnogo, neuporedivo sigurnija nego na svim ostalim utakmicama ove sezone. Igrači bili daleko borbeniji od onog nivoa na koji su nas navikli. Mali Ožegović je bio jako dobar, uz dobru igru je istrpeo i ozbiljne batine. Ne mogu vam opisati koliko mi je drago zbog ovacija koje je Kadu dobio pri izlasku. Svi smo tom momku zviždali, istrpeo je to, vredno radio i postao ubedljivo najbolji igrač naše ekipe. Ako treba, lično ću da skupim kintu za jednu dobru fudbalsku loptu i da je poklonim Lazoviću, pošto mu ova jedna koju dobije na utakmici nije dovoljna. Postaje… Опширније »

Laki

A dobro sad,nije Laza tako lose odigrao…. naravno da je covek hteo gol da da,a tad smo vec vodili…nepravdam ga,ali verujem da bi mu znacio taj gol,a i vidi koliko je fudbalera,mnogo boljih koji su sebicni…Ne kaze se dzaba:Uprava Bajrna molim bundes ligu da se igra sa dve lopte:Jedna za Robena,druga za ostatak tima.

aleksandar sd

Ozegovic otkrice za mene licno, sve u svemu zadovoljan sam trenerom,kao i vecina, covek stalno ucestvuje u igri,non stop stoji pored aut linije i mase gde da ide lopta, jednom kad ne znam ko nije dodao loptu slobodnom igracu nego je vratio nazad u odbranu,on covek skocio mislio sam da ce da uleti na teren.. 🙂 Koliko sam video Mutinjo je bio na klupi u crvenoj trenerci i sad mi je jasno da onaj ruznal stvarno ima nesto protiv naseg kluba… Jel ima neko inform sto su rusi uplatili samo 1,2 evrica, zar ne trebaju da uplate zaostala 2 miliona… Опширније »

Laki

Ovo je gistro za 5 meseci,treba da uplate jos za 7

fudbalski analiticar

Sve sve…..ali kada sam video onu frizuru kod Mudrinskog……Boze zar nema ko da im kaze da je to trenutno najseljckija frizura u ovom delu Evrope!!!???

Galis

Pa navijanje nije bilo lose ali daleko od toga da je bilo odlicno, a ti impresioniran. Ako napunis Marakanu DELIJE ima da te izludu !

GABONSKI LJUTUTTUK

Znas svih 5 padeza,dobar si ti;)

Huligan iz gimnnazije

Zapravo to su konjugacije:Ja cu da te Izludim,ti ces da me izludis,on,ona ono ce da me izludi,,mi cemo da te izludimo,vi cete da me izludite,oni ce da me izlude.

otpisani101

igra je i dalje spora ali je kakva-takva igra u pokusaju…ja kada se setim igre u jesenjem delu i pocetak proleca, ovo danas bar nije bilo toliko stresno i odbrana je konacno izgurala bez velikih gresaka…novi trener prica o realnoj jos uvek sporoj zvezdi ne upotrebljava reci koje su mi mnogo isle na zivce a to su-fudbaleri u grcu i pod pritiskom…sa pinto ima neku viziju modernog fudbala i nadam se da ce mo iz utakmice u utakmicu biti sve bolji…i sto je meni bitno nije izgovoro ni rec da nije obavio pripreme kao alibi…a prethodnik je posle svake utakmice… Опширније »

28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x