Moja Crvena Zvezda
Архива Домаћа такмичења Рукомет

Peruničić:“Ni prema Zvezdi nisu ispunjene obaveze“

Nenad Peruničić

Predstavnici RK Crvena zvezda i Rukometnog saveza Srbije održali su sastanak, a glavna tema je bilo oduzimanje bodova našem rukometnom klubu, kao i dugovi prema bivšem kapitanu Vladimiru Perišiću. Na sastanku naš klub su predstavljali Nenad Peruničić, Igor Butulija i Đorđe Zakonović, a RSS su predstavljali Velimir Marjanović, Božidar Đurković i Vojislav Andrić.

Nakon sastanka Nenad Peruničić je izjavio:

– Prethodno smo Perišiću izmirili dve rate, pa je trebalo da se pokaže određena tolerancija prema našem klubu. Ono što je dobio od nas je zanemarljivo u odnosu na ono što mu nismo uplatili. Nisam neko ko prodaje šarene laže. Znam koliko dugujemo Perišiću, ali i ostalim igračima, da treba da platimo stanove, da za poslednji meč nismo ispunili obaveze premas službenim licima. Međutim, treba da se zna da ni prema Zvezdi nisu ispunili obavezu oni koji su to obećanje stavili na papir.

Повезане вести