Moja Crvena Zvezda
Домаћа такмичењаКошарка

Rikardo Marš i dalje u Beogradu

Rikardo Marš

Kako se nezvanično saznaje, najbolji košarkaš našeg kluba u NLB ligi i svakako čovek koji je naviše doprineo „opstanku“ na Jadranu, Rikardo Marš i dalje se nalazi u Beogradu.

Da podsetimo, pred start domaće Super lige, Marš je napustio redove KK Crvena zvezda iako je bio više nego zainteresovan da dres našeg kluba nosi do kraja sezone. Prema nepotvrđenim informacijama Rikardo Marš je i dalje voljan da nastupa za Crvenu zvezdu, a jedini njegov uslov je da dobije čvrste garancije da će mu plate za nastavak sezone biti isplaćene.

Evidentno sa jedne strane postoji dobra volja, a ostaje da se vidi da li će rukovodstvo KK Crvena zvezda naći mogućnost da Marša ponovo obuče u crveno-belo.

Повезане вести

3 comments

Comments are closed.