Домаћа такмичењаРукомет

Реми рукометашица са Радничким

Рукометашице Црвене звезде су освојиле бод на гостовању Радничком у Крагујевцу одигравши нерешено – 30:30 (11:18).

Наш тим је одиграо фантастично прво полувреме и стигао до више него убедљивог вођства од чак седам голова, међутим, домаће рукометашице су одговориле на ту игру истом мером у другом полувремену и успеле да задрже бод у Крагујевцу. Могао је Раднички чак и до победе, али је успешно претњу у последњем минуту сусрета отклонила Марија Чолић одбраном шута Степановићевој.

Посебно ефикасне у нашем тиму на овој утакмици биле су Радовић (седам голова), Марић и Мистрић (по шест).

Раднички – Црвена звезда 30:30 (11:18)

Крагујевац Дворана. Језеро. Гледалаца: 300. Судије: Василијић (Ниш)и Здравковић (Лесковац). Седмерци: Раднички 4 (4), Црвена звезда 3 (3). Искључења: Раднички 16, Црвена звезда 18 минута.

РАДНИЧКИ: Тошовић, Ћосић, Јовановић 1, Кеврешан-Мачужић, Танић 2, Степановић 8 (4), Радосављевић 6, Чаировић 1, Кнежевић, Милић 2, Дабовић, Балаћ, Кукић –Радојичић 8, Филиповић, Обућина, Стојиљковић 2.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 6, Грбић 5, Јевремовић 4, Радовић 7 (3), Лежаја, Михајловић, Мистрић 6, Селмановић, Домби, М. Милојевић, Миличевић, Мићковић 2, Ј. Милојевић, Чолић.

(статистика: Журнал)

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.