Gledalaca: 16.820

Vreme: idealno za igru

CRVENA ZVEZDA: Stamenković, Ninkov, Reljić, Ćosić, Adi, Isah (od 61` Mijailović), Evandro, Kadu (od 66` Vešović), Borha, Koroman (od 75` Jevtić), Kaluđerović.

Žuti kartoni: Joksimović (INĐ), Isah (CZV), Koroman (CZV), Tanasijević (INĐ)

1. min: Fudbaleri Inđije su krenuli sa centra;

3. min: Kombinacija Ninkova i Koromana na desnom krilu. Koroman centrira, ali odbrana gostiju dobro interveniše;

6. min: Greška fudbalera našeg kluba na sredini terena, ali lopta beži Vukobratoviću u aut. Koromanu se ukazuje pomoć;

10. min: Fudbaleri Crvene zvezde imaju terensku inicijativu, ali bez prilika za gol. Gosti su se opredelili za odbranu svog gola, sa ređim kontra napadima;

14. min: Prodor Koromana po levom krilu centaršut po zemlji, ali ispred Kaluđerovića, Joksimović izbacuje loptu u polje;

18. min: Prodor Ninkova po desnom krilu, pas ka Borhi u šesnaestercu gostiju, ali Kolumbijac se spetljao;

21. min: Ćosić je presekao jedan pokušaj gostiju, razmenio dupli pas sa Ninkovim na desnom krilu i uputio centaršut ka Kaluđeroviću, ali je odbrana Inđije dobro intervenisala;

23. min: Kombinacija Koromana i Kaluđerovića do lopte dolazi Kadu koji vrlo loše šutira sa ivice šesnaesterca;

30 min: Kombinacija Evandra i Ninkova koji centrira u šesnaesterac, Kaluđerović vraća loptu do Evandra čiji šut po zemlji brani golman Inđije Poleksić;

34. min: Kaluđerović je dugo vukao loptu na dvadeset metara od gola Inđije, uposlio Koromana u kaznenom prostoru, čiji je šut izblokiran;

36. min: Kadu je pokušao da lobuje istrčalog Poleksića sa oko 35 metara, ali lopta odlazi pored gola;

37. min: GOOOOOOOLLLLLL 1:0 – Pavle Ninkov. Borha je uposlio Ninkova na desnom krilu koji je u punom trku primio loptu, uputio „centaršut“, ali je lopta prevarila sve, pa i golmana Poleksića i odsela u „maloj mreži“;

40. min: Pokušaj gostiju da dubinskom loptom uposle napadača, ali je Stamenković bio brži;

40. min: Joksimović dobija žuti karton zbog starta nad Borhom;

41, min: Aval Isah dobija žuti karton zbog igranja nakon sudijskog zvižduka, a Koroman takođe dobija karton zbog prigovora;

44 min: Slobodan udarac za Zvezdu na levom krilu nakon prodora Reljića. Kadu direktno šutira na gol, ali pogađa spoljni deo mreže;

Završeno je prvo poluvreme vođstvom naše ekipe nakon fantastičnog pogotka Pavla Ninkova. Kao i protiv Smedereva, sve je na strani našeg kluba, koji trenutno ima posed lopte od 72%. Interesantno je da gosti nisu uputili niti jedan udarac ka golu Stamenkovića.

46. min: Drugo poluvreme upravo počinje. Sa centra kreću fudbaleri Crvene zvezde. Jedna izmena u gostujućoj ekipi. Umesto Davidova u igri je Vučetić;

47. min: Prilika za Inđiju, ali je Vukobratović izuzetno loše šutirao sa nekih 14-15 metara od gola Stamenkovića;

48. min: Pritisak Inđije, ali Ćosić ispred Bubala izbacuje loptu u korner;

49. min: Kardinalna greška Ćosića, koji je pokušao da vrati jednu loptu Stamenkoviću, ali srećom Slović promašuje prazan gol;

54. min: GOOOOOOLLLLLL 2:0 – Ognjen Koroman. Kontra napad našeg tima. Evandro je presekao napad gostiju, prosledio do Kadua, koji ubacuje Koromanu u prazan prostor, a ovaj iz prve po zemlji prosleđije loptu iza leđa Poleksića;

58. min: Pokušaj Dimitrova sa ivice šesnaesterca, ali Stamenković je siguran;

61. min: Prva izmena u našoj ekipi. Umesto Isaha u igru ulazi Mijailović;

64. min: Ninkov ponovo u ulozi napadača. Koroman je centrirao sa levog krila, a Ninkov pokušao glavom, ali je Poleksić dobro intervenisao;

66. min: Fudbaler Inđije Tanasijević dobija žuti karton, a istovremeno izmena u našem timu. Umesto Kadua u igri je Vešović;

68. min: Izmena u Inđiji. Umesto Dimitrova u igru ulazi Dubajić;

73. min: Fantastičan udarac Vučetića sa preko 20 metara, ali je stamneković izbacio u korner;

73 min: Gol za Inđiju 2:1. Posle kornera Jakšić glavom šalje loštu u mrežu Stamenkovića;

75. min: Poslednje izmena u Crvenoj zvezdi. Umesto Koromana u igru ulazi Jevtić;

78. min: U Inđiji i treća izmena. Umesto Bubala u igru ulazi Antonić;

80. min: Crvena zvezda nastavlja igru sa desetoricom igrača na terenu. Li Adi se povredio, a trener Prosinečki je već izvršio sve tri izmene;

83. min: Opšta ofanziva Inđije. Lopta se šeta kroz kazneni prostor našeg kluba, ali na kraju ništa od opasnosti po Stamenkovića;

86 min: Fudbaleri Crvene zvezde pokušavaju dugim loptama da uposle Kaluđerovića, ali ti pokušaji za sada ne daju rezultate;

86. min: Pokušaj Dubajića, ali Stamenković brani;

89. min: Sada je i Ćosić na zemlji. Nećemo valjda ostati i bez drugog centarhalfa? Adi je je u 80. min morao da napusti igru;

90. min: Ćosić se ipak vraća na teren;

90+1. min: GOOOOOOOOOLLLLLLL – 3:1 Marko Vešović. Sve je rešeno. Fantastičan udarac Vešovića sa oko 20 metara. Marko je zakucao loptu u mrežu Poleksića.

Meč je završen. Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su novu pobedu. Golovima Ninkova, Koromana i Vešovića, naši fudbaleri su slavili sa 3:1. Jedini pogodak za goste postigao je Jakšić.

Crveno-beli su navijačima poklonili pobedu, a mi sa vašeg i našeg portala MCZ ovu pobedu poklanjamo kolegi Draganu, koji sutra slavi rođendan. Nije bitno koji po redu.

U narednom 18. kolu naši fudbaleri gostuju u Jagodini.