Домаћа такмичењаРукомет

И рукометашице поражене: Звезда – Јагодина 20:27

Након рукометаша, и друга секција нашег рукометног клуба доживела је пораз овог викенда. Наиме, наше рукометашице нису успеле да пруже јачи отпор и поражене су од одличне екипе Јагодине са 27:20(17:11).  Већ у првом полувремену, Јагодинке су успеле да стекну завидну предност, а до краја меча играло се гол за гол и само је одржавана разлика од 5 до 6 погодака. На крају, Црвена звезда – Јагодина 21:27.

Треба истаћи да је Јагодина вицешампион Србије и једна од најквалитетнијих екипа у лиги, те овај пораз не треба схватити превише трагично. Наш тим ће шансу за бодове сигурно тражити против нешто слабијих противника.

У следећем колу, наше девојке гостују још једном јаком противнику, екипи Књаз Милоша из Аранђеловца.

Црвена звезда – Јагодина 20:27 (11:17)

Београд – Дворана: Бањица. Гледалаца: 100. Судије: Тривковић и Милосављевић (Бешка). Седмерци: Црвена звезда 3 (2), Јагодина -. Искључења: Црвена звезда 4, Јагодина 8 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Марић 3, Грбић 3, Ђурковић 1, Јевремовић 1, Радовић 7 (2), Лежаја, Михајловић, Мистрић 1, Селмановић 3, М. Милојевић, Миличевић, Мићковић, Ј. Милојевић 1, Чолић (14 одбрана).

ЈАГОДИНА: Миладиновић, Стевановић, Милановић 1, Радојевић, М. Живковић 6, Милошевић 4, Јевтић 1, Таталовић (7 одбрана), Тасић 1, Ј. Живковић (9 одбрана), Николић 4, Бартошић 2, Штевин 3, Стефановић 5.

Статистика и ФОТО: Званични сајт СД Црвена звезда

Вест можете коментарисати и на нашем форуму.