ОсталоТенис

Три титуле за млађе категорије у тенису

Тенис млађе категорије

Тениски клуб Црвена звезда се навикао на трофеје. Млађе категорије су нашем клубу донеле чак три шампионске титуле. Дечаци су титуле освојили у јуниорској конкуренцији и конкуренцији до 14 година, а девојчице су донеле шампионски пехар у конкуренцији до 14 година.

На теренима ТК Меридиана у Новом Саду јуниори Црвене звезде су у финалу Екипног првенства државе одмерили снаге са ТК Брејк из Беочина и савладали их са 4:0. У финалу Екипног првенства Србије за дечаке до 14 година екипа Црвене звезде је славила против домаћина турнира ТА Новак са 5:1. Најузбудљивије финале одиграле су девојчице у конкуренцији до 14 година. Оне су финалу одиграле нерешено са вечитим ривалом Партизаном 3:3, али су због бољег гем количникеа освојиле пехар шампиона Србије.

Девојчице до 14 година:

ТК ПАРТИЗАН – ТК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:3, победа ТК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА бољим гем количником 61:56

Јовић Николина – Живковић Исидора 6:0, 6:1

Марјановић Нина – Мијатовић Миа 7:5, 4:6, 4:6

Даниловић Олга – Вуковић Јована 2:6, 2:6

Џунов Николина – Цвијетић Ивана 1:6, 1:6