Домаћа такмичењаРукомет

Remi u Kuršumliji

Trivundža, foto V. Marković. Žurnal

Rukometaši Crvene zvezde izborili su remi u Kuršumliji, odigravši 30:30 (19:15) sa Planinkom.

U gradu gde su „pali“ i Kolubara i Partizan, malo je nedostajalo da padne i Zvezda.Vodili su domaćini do samog finiša susreta, u pojedinim trenucima i sa po pet golova prednosti, međutim nisu uspeli da savladaju ekipu Igora Butulije. U poslednjem minutu utakmice, Srđan Trivundža je postigao izjednačujući pogodak i doneo bod našem timu.

Prokuplje. – Sportska hala Kuršumlije. Gledalaca: 900. Sudije: Lazić (K. Mitrovica) i Arsenijević (Niš). Isključenja: Planinka 18, Crvena zvezda 8 minuta.

PLANINKA PROLOM VODA: Kocić (14 odbrana), V. Petrović, Ilić 5, Milojković 4, Šćepanović, Mirković, Spasić 3, Vasić, Veljković 4, Tomić 4, S. Petrović, Pešić, Janković, Denić 10.

CRVENA ZVEZDA: Ivanišević (šest odbrana), Živković 4, Pešić 4, Pantelić 1, Perović 3, Đurić 7, Ristić, Pušica, Radulović 1, Jokić 2, Trivundža 4, Zelenović 6, Ljubišić (osam odbrana),