Moja Crvena Zvezda
Домаћа такмичењаРукомет

Rukometaši ostaju bez bodova

RK Crvena zvezda

Nakon ubedljive pobede rukometaša Crvene zvezde nad niškim Naisusom u prvom kolu nastavka takmičenja, ponovo je krenula priča o oduzimanju bodova našem klubu.

Naime, disciplinska komisija Rukometnog saveza Srbije je naložila da se u šest mesečnih rata isplate dugovanje prema nekadašnjem našem kapitenu Vladimiru Perišiću, počevši od 8. januara 2011.U slučaju da se to ne dogodi RK Crvena zvezda će nakon svakog isteka roka ostajati bez dva boda.

Nakon utakmice sa Naisom, ovlašćeno lice našeg kluba bilo je u obavezi da kontroloru susreta  Jovici Tulaću dostavi dokaz o uplati. Pošto se to nije dogodilo direktor rukometne Super lige Vojislav Andrić je najavio prinudno izvršenje oduzimanja dva boda posle svakog odigranog prvenstvenog meča.

Povodom ponovne zbrke, predsednik našeg rukometnog kluba Dobrivoje Glavonić je izjavio:

– Ja mislim da smo uplatili novac na račun Perišića. Tako mi je rečeno. Nisam u Beogradu i ne znam. Direktor Peruničić je upoznat sa svim detaljima.

Legendarni Perun je povodom cele situacije bio kraći i od direktora Glavonića:

– Kao što je i rečeno Andrić će dobiti potvrdu o uplati.

Повезане вести

2 comments

Comments are closed.