Moja Crvena Zvezda
Домаћи шампионатФудбал

I Isah kreće put Rusije?

Mohamed Aval Isah

Ono što se najavljivalo još od kraja jesenjeg dela sezone moglo bi konačno i da se realizuje. Nakon Savia, Pavlovića, Đorđevića i Trifunovića, i vezni fudbaler iz Gane mogao bi da napusti naš najveći stadion.

Dvadesetčetvorogodišnji Mohamed Aval Isah nalazi se na meti ruskog Toma i postoji velika verovatnoća da u paketu sa Slavkom Perovićem krene put Tomska. Naime, delegacija ruskog kluba pratila je Isaha i u poslednjem susretu našeg kluba u Antaliji protiv slovenačkog Kopra u kome je Ganijac odigrao prvih 45 minuta. Prema nezvaničnim informacijama Rusi su bili zadovoljni viđenim i pokušaće da i ovaj transfer realizuju.

Mohamed Aval Isah je u Crvenu zvezdu stigao u oktobru 2008. godine na probu, a profesionalni ugovor potpisao je u januaru 2009. U redove našeg kluba stigao je na preporuku Ratomira Dujkovića.

Повезане вести

29 comments

Comments are closed.