Moja Crvena Zvezda
Домаћа такмичењаКошаркаРегионална лига

Košarkaši dobili sponzora

Logo Telekoma

Košarkaši Crvene zvezde su danas dobili značajno pojačanje u sponzorskom pulu, uz kojeg će funkcionisanje kluba biti svakako lakše. Ugovor o sponzorstvu potpisan je sa Telekomom Srbije.

„Zadovoljstvo nam je da možemo da kažemo da je Telekom Srbija ponovo član crveno bele porodice. Jedna od najboljih srpskih kompanija je prepoznala trenutak i zlatnim sponzorstvom podržala pozitivne procese koji se dešavaju u našem klubu poslednjih šest meseci. U Zvezdi je i dalje teško, konsolidacija kluba traje na svim frontovima, ali verujem da idemo zajedno sa vernim navijačima, a sada i prvim državnim sponzorom, u dobrom pravcu. Zvezda i dalje traži generalnog sponzora koji je potreban da bi se i ovaj skromni budžet za ovu sezonu zatvorio.Verujem da će ovaj trenutak i podrška Telekom Srbija biti signal i drugim kompanijama da nam se pridruže u borbi za jednu novu Crvenu zvezdu“, rekao je generalni menadžer našeg kluba Mirko Pavlović.

Повезане вести

5 comments

Comments are closed.