Moja Crvena Zvezda
Домаћи шампионатФудбал

Просинечки: „Квалитет преточили у победу“

Роберт Просинечки
Роберт Просинечки
Роберт Просинечки

Шеф стручног штаба Црвене звезде, Роберт Просинечки, након убедљиве победе својих изабраника у утакмици против Металца, изјавио је:

Задовољан сам данашњом победом,самим тим што смо дали пет голова, а поред тога и добро трчали. Мислим да смо квалитет на терену преточили у убедљив тријумф. Морам да честитам мојим играчима на приказаној игри, али и да се захвалим публици на подршци и лепој атмосфери коју су приредили – рекао је Просинечки, истичући да је задовољан како су одиграли Асамоа и Пашеко, и да очекује да након Куп утакмице њих двојица добију још више прилика за игру. Такође, Просинечки додао:

Нико нема право да сада размишља еуфорично, због овог резултата. Oкрећемо се наредној утакмици и једва чекамо да реванш полуфинала Купа почне.

Повезане вести

23 comments

Dante апр 8, 2012 at 14:17

Ove polusezone (racunajuci i kup) gol razlika nase Zvezde je 24-2, a grobara 19-7, prakticno primaju gol po utakmici, i svaka jaca ekipa (ZVEZDA, OFK, Rad, Vojvodina) im je zabila bar po gol. A mi primili samo od Javora i BSK-a. S tim da bih napomenuo da, osim glodara u kupu, nama nijeda jaca ekipa nije prakticno 2 puta sutnula u okvir gola. uopste nije nemoguce da im sa trkacima poput Kasalice, Milunovica ili Lazovica zabijemo bar jedan gol iz kontre. A budemo im li dali taj jedan gol, kada se otvore ima da ih nakantamo samo tako. ZVEZDA OOOOOOOOOO 😀

Reply
Zemunac апр 8, 2012 at 15:54

Ti ocigledno nisi gledao utakmice ili pokusavas da sakrijes istinu. Na skoro svakoj utakmici protivnicki tim je protiv Zvezde stvorio barem tri ciste sanse za gol sto ne bi smelo da se desava. Seti se sansi smedereva,hajduka iz kule,javora… Istina je da je Zvezdina odbrana katastrofalna,tu posebno mislim na Maksimovica koji definitivno nije igrac za Zvezdu ( na svakoj utakmici ima po dva teska kiksa najmanje ) Da ti ne objasnjavam zasto je to tako i ko je glavni krivac za to. Savetujem ti da ako si u mogucnosti pogledas neki od Zvezdinih treninga i bice ti sve jasno ako se iole u fudbal razumes.

Reply
Zemunac апр 8, 2012 at 14:01

Sujeta i tvrdoglavost su veoma opasne bolesti . Samo upozoravam.

Reply
JedinoSever апр 8, 2012 at 13:54

Steta sto predhodne uprave nisu ovako ispratile Jankovica koji je po meni bolji trener nego Robi.

Reply
lopez апр 8, 2012 at 15:44

koliko vise smarate sa tim menadzerskim trenerom, taj je i oteran iz Zvezde jer su mu menadzeri sastavljali tim, zašto Kastiljo najbolji igrač te godine nije igrao protiv Boltona ? MORAO JE NEKO DRUGI DA SE PRODA.

Reply
Oliver M. апр 8, 2012 at 16:09

Smejem se, a plakao bih…

Reply
Anka апр 8, 2012 at 08:57

Tako je Robi, obaveza je ici od utakmice do utakmice i beleziti pobede, za cast i obraz kluba! A KUP ja mislim da mi idemo u finale, mozda je pretenciozno s moje strane, al ja ne bi bila ja da ne verujem u uspeh voljenog kluba!

Reply
deki S. апр 8, 2012 at 00:11

Pitam se zasto je Asamoa doveden ako ne moze da zaigra bar protiv ekipa poput metalca, zasto nema Mihajlovica za kojeg predsednik Lukic kaze da je najbolji stoper u ekipi i to je tacno, nema ni Paseka ni Ozegovica pa ako nisu dobri za mec protiv Metaca nisu ni za Zvezdu !?

Reply
DSCU апр 8, 2012 at 03:12

Sta li si ti gledao..

Reply
deki S. апр 8, 2012 at 09:51

Jedno je da neko pocne utakmicu a drugo je da odigra poslednjih 20min kad je sve reseno i tada kao igracu ti je sve jasno koliko rener u tebe ima poverenja

Reply
Secam se pobeda апр 7, 2012 at 22:32

Na polusezoni smo znali u kakvoj smo situaciji na tabeli. Ali pogledajte posle svih nasih golova fanatizam kod igraca i klupe.
Atmosfera koju Robi pravi sa ostalima na klupi, ej ljudi to nam je dugo nedostajalo.
Ima lepih stvari i to mnogo.
U sredu karta za finale i na kraju sezone trofej u vitrinama.

Reply
Ariljac апр 7, 2012 at 22:44

BRAVO BRATE!!!

Reply
Secam se pobeda апр 7, 2012 at 22:53

Nema sta mi ostali ovde da pisemo jer ta tvoja slika govori vise od svakog naseg teksta.
Dzajo vracaj se.
Ti si jedan od ljudi koji vidi koliko klub ide pravim putem. Svaka ti cast i samo tako nastavi da verujes u Zvezdu

Reply
mile апр 8, 2012 at 07:25

Ja mislim da se on vratio, ali zbog procesa koji se vodi protiv njega, to nece da se objavljuje.
Robi se „izlanuo“ posle derbija za hrvatski Index. Mozda nije namerno, ali je na pitanje novinara gde je Dzaja, vidja li ga, odgovorio „Pa da, vidjamo se, tu je svaki dan“ 🙂 A onda je brzo skrenuo temu na Ljupka Petrovica. Iskren kakav jeste, cini mi se da mu se omakao odgovor, ali se lepo moglo razumeti sta je hteo reci. Dzaja, vrati nam se i zvanicno. Odmah ce nam biti lakse kad znamo da si uz Robija i igrace.

Reply
radan апр 7, 2012 at 22:29

Ma strasno samo cekam dan kada ce ovog matorog toleta,ruznal i ostale lopove zapaliti na lomaci

Reply
Čiča апр 7, 2012 at 22:16

Večeras sam slučajno na SOS kanalu gledao nekog tipa, koji je u monologu od jedno 10-15 minuta popljuvao naš klub a branio sve krađe i nameštaljke protivničkog kluba.Tip je ( nemogu da kažem čovek, jer on to nije) veoma vešto izvrćući činjenice prikazao naš klub i njegove navijače, kao jedno veliko zlo koje uz pomoć ljudi iz vlasti, uz širenje nacionalne mržnje, pokušava da njihovom klubu ospori i preotme primat u srpskom fudbalu, koji oni drže već četiri godina na potpuno sportski i pošten način.Spominjao je čak i Slavka Šajbera i njegovu „oduzimanje“ dve titule njegovom klubu.Pričao je o tome kao da je Partizan te titule osvojio na najpošteniji mogući nači, a ne očiglednim nameštanjem utakmica.Da li je još neko to gledao?Ko je taj?
Iznenađen sam da mu je SOS kanal dozvolio toliki prostor i da na taj način komentariše stanje u našem fudbalu.

Reply
Alex Krycek апр 7, 2012 at 23:06

Fegetlija presao na fudbal?

Reply
kalu апр 7, 2012 at 23:17

Grobarski je kanal SOS,a tako nam vracaju da nas blate a dobro znaju gde su oni bili pre nego sto su se preselili na lekino brdo…

Reply
Secam se pobeda апр 7, 2012 at 22:14

Mnogo godina se radujem i patim uz Zvezdu.
Teske su ove zadnje godine i to mnogo. Ali vise od slabijih rezultata me boli sto je danas na Marakani bilo skoro 30000 ljudi manje nego protiv Spartaka.
Razlog?
Neka prica ko sta hoce ali najveci je razlog sto je titula 99% izgubljena.
Pa sta ako je tako?
Pa sta ako je titula na istoj daljini koliko i osvajanje lige evrope sledece sezone?
Svi sto su u mogucnosti moraju na Marakanu jos vise sada kada je najteze.
Jedino mi svi zajedno mozemo da izvucemo Zvezdu iz svega ovoga i niko vise.
Svi mi Zvezdasi moramo da ponosno budemo uz nasu Zvezdu.
Nema stajanja kada smo krenuli.
Ja znam da ce Zvezda biti ona stara. Previse se Zvezda voli da nebi bilo tako.
Sta ce Robi da uradi to ce se tek videti sledece sezone kada prvi put sa svojim sastavom bude napadao duplu krunu. Da voli Zvezdu kao retko ko to se valjda svi vidimo

Reply
MILAN KG апр 7, 2012 at 23:54

upravu si nije nasa publika verna kao sto se prica danasnja utakmica je dokaz!!!!! posle jednog remija sramota.

Reply
Ariljac апр 7, 2012 at 21:43

Tako je,spusti loptu na zemlju!Ajd sad napad na stoku u punom sastavu,da prodjemo u ime Boga u finale!Ljudi NAJSTRASNIJE mi se svidela akcija kod treceg gola!!Kad bi onako doktorski uvalili glodarima… NAPRED ZVEZDA!!!

Reply
stari delija апр 8, 2012 at 19:35

dajte da vidimo i ozegovica ili se oje da se avidi koliko je asamova losiji od ozegovica pratim sve treige od zvezde koliko je taj mali jaci od asamove da samo vidite ali edamu gospoda da pokaze sta moze da pokaze mafija je opet u zvezdi sve se vidi i cuje

Reply

Leave a Comment