Регионална лигаРукомет

Рукометаши поражени од Металопластике

Бобан Живковић

Црвена звезда је доживела још један пораз у регионалној СЕХА лиги. Овога пута боља је била Металопластика резултатом 23:27 (9:14), екипа са којом су наши рукометаши ремизирали у последњој утакимици Супер лиге.

Шапчани су од самог почетка водили. Црвено бели су успели да изједначе само у 5. минуту када су стигли госте после резултата 2:5. Након тога Звезда више није била озбиљан ривал противнику који на одмор одлази са 5 голова предности. У наставку су наши рукометаши заостајали и за 9 голова. На крају су успели да убалже пораз који је износио 23:27. Треба истаћи да на овој утакмици нису наступали искуснији играчи, а најефикаснији у нашем тиму је био Никола Шљиванчанин са 9 голова.

Црвено бели су и даље на зачељу табеле са освојена само 3 бода. Следећу утакмицу у СЕХА лиги наши рукометаши играју против Татрана у петак у Шумицама са почетком у 20 часова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЕТАЛОПЛАСТИКА 23:27 (9:14)

Дворана: Шумице. Гледалаца: 100. Судије: Колевски и Кркачев. Седмерци: Црвена звезда 6 (4), Металопластика 4 (3). Искључења: Црвена звезда 4, Металопластика 14 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (9 одбрана), Живковић 3 (2), Шљиванчанин 9, Пантелић, Цветковић, Томић 2, Косановић, Пушица 3, Шотић 1, Петровић 1, Ћирић 2 (1), Докић 1 (1), Милутиновић 1, Митровић, Антељ (2 одбране).

МЕТАЛОПЛАСТИКА: Карановић 1, Живановић 2, Алексић, Кречковић, Палевић 1, Марјановић 7 (3), Драгаш 5, Рајичић (седмерац), Обрадовић, Марковић 2, Арсић (10 одбрана), Грујичић 3, М. Митровић 1, Л. Митровић 3, Теодоровић, Медурић 2.