ВажноНајновијеРукомет

Динамо – Црвена звезда Примобет 28:22 (16:8)

Рукометаши Црвене звезде поражени су од Динама у Панчеву резултатом 28:22 (16:8) у оквиру 14. кола Супер рукометне лиге Србије.

Домаћи су већ на почетку меча стекли велику предност коју су постепено повећавали и на полувремену је резултат био 16:8. Звезда је добро почела други део игре и смањила заостатак на два гола (20:18). Ипак, Панчевци су везали пет голова, поново дошли до убедљивог вођства које су до краја сачували и тријумфовали су са 28:22.

У Црвеној звезди су се истакли Виктор Матичић са 6 и Душан Андрејевић са 5 голова. Најефикаснији на мечу био је играч Динама Марко Перовић који је постигао 7 голова.

Рукометаши Црвене звезде у четвртак од 19 часова очекује меч против Гоч Меркура у Врњачкој бањи у оквиру преткола Купа Србије, након чега следи зимска пауза. Мечеви 15. кола СРл на програму су 10. фебруара 2024. године када ће црвено-бели гостовати Радничком у Крагујевцу.

ДИНАМО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ 28:22 (16:8)

Панчево – Дворана: ХС Стрелиште. Судије: Данијел Тривковић и Бориша Милосављевић. Искључења: Динамо 10 минута, Црвена звезда 4 минута. Седмерци: Динамо 3(3), Црвена звезда 7(5).

ДИНАМО: Ћировић 1, Дорњеи, Стаменковић, Богдановић 2, Перовић 7(3), Челица, Остојић, Новаковић, Чабрило 2, Марјановић, Костадиновић 3, Јездимировић 2, Трабелси 5, Илић 1, Павловић 5, Грозданић. Тренер: Драган Марковић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић 3(1), Станисављевић, Урта, Андрејевић 5, Тривуновић, Богуновић, Мајес, Матичић 6(4), Шмигић 1, Бујишић 2, Н.Радовановић, Шљукић 2, Павловић 1, Колунџић 2, Ковачевић, Јелисић. Тренер: Недељко Матић.

The post Динамо – Црвена звезда Примобет 28:22 (16:8) appeared first on СД Црвена звезда.