ВажноНајновијеРукомет

Врање 1957 – Црвена звезда Примобет 23:34 (10:15)

Рукометаши Црвене звезде Примобет остварили су тријумф на гостовњу против Врања 1957 резултатом 34:23 (15:10) у 11. колу Супер рукометне лиге Србије.

Црвено-бели су средином првог полувремена нанизали четири гола и стекли предност од 10:6. Одржавали су стечено вођство и на одмор отишли са пет голова вишка – 10:15.

Наставили су изабраници Недељка Матића са одличном игром, постепено пувећавали предност и на десет минута пред крај меча стигли и до двоцифреног вођства (18:28). Сачувала је наша екипа мирноћу у завршници и на крају су славили резултатом 23:34.

Најефикаснији на утакмици били су Виктор Матичић и Милош Бујишић са по 7 постигнутих голова. Урош Колунџић је постигао 5, а Михаило Шљукић и Александар Павловић по 4 поготка. Код домаћих се истакао Алекса Максић са 5 голова.

Са овом победом рукометаши Црвене звезде Примобет су прескочили Раднички на табели и сада се налазе на 6. месту, али имају и утакмицу више у односу на екипу из Крагујевца. Следеће суботе, 2. децембра од 18.30 часова црвено-бели у 12. колу СРЛ гостују Обилићу на Бањици.

ВРАЊЕ 1957 – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ 23:34 (10:15)

Врање – Дворана: СХ „Врање“. Судије: Иван Мошорински и Александар Панџић. Искључења: Врање 2, Црвена звезда 10 минута. Седмерци: Врање 3(3), Црвена звезда 3(2).

ВРАЊЕ 1957: Гашић, Денковић, Ракић 3, Стевановић 2, Васић 4(1), Поповић, Павловић 3, Шпањевић, Чоловић 1, Стевовић, Станојковић, Радивојевић 1, Чекић 3, Медић, Дамјановић 1, Максић 5(2). Тренер: Александар Радосављевић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић, Урта 3, Андрејевић 3, Тривуновић, Богуновић, Мајес, Матичић 7(1), Шмигић 1(1), Бујишић 7, Н.Радовановић, Шљукић 4, Павловић 4, Колунџић 5, Ковачевић, Јелисић. Тренер: Недељко Матић.

The post Врање 1957 – Црвена звезда Примобет 23:34 (10:15) appeared first on СД Црвена звезда.