ВажноНајновијеРукомет

Дубочица 54 – Црвена звезда Примобет 32:28 (18:12)

Рукометаши Црвене звезде доживели су пораз од Дубочице у Лесковцу резултатом 32:28 (18:12) у 9. колу Супер рукометне лиге Србије.

Од почетка меча домаћа екипа је диктирала темпо и стекла је предност коју је постепено повећавала. До краја првог полувремена Дубочица је стекла шест голова предности и на одмор отишла са вођством од 18:12.

Црвено-бели нису успели да смање заостатак који се чак и повећавао до плус 8 (26:18). Нанизали су наши рукометаши четири гола преко Саве Радовановића, Андреја Петрића и Милоша Бујишића, али више од тога нису могли, па је на крају домаћи тим тријумфовао резултатом 32:28.

Црвена звезда се налази на 7. месту на табели са 6 бодова, а у 10. колу наш тим ће у суботу 18. новембра од 17.30 часова угостити осмопласирани Југовић који има исти број бодова.

ДУБОЧИЦА 54 – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ 32:28 (18:12)

Лесковац – СРЦ Дубочица. Судије: Иван Мошорински и Александар Панџић. Искључења: Дубочица 12, Црвена звезда 6 минута. Седмерци: Дубочица 1(1), Црвена звезда 9(6).

ДУБОЧИЦА 54: Л.Павловић, Милићевић 6, Радуловић 5, Петровић, Трајковић, Манојловић, И.Митровић, Спасић, А.Митровић, Атанасковић 1, Ристовић 5, М.Павловић 4, Милошевић 5, Анђелковић 6(1), Коцић, Арђелан. Тренер: Ђорђе Теодоровић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић 6(5), Урта, Андрејевић 1, Тривуновић, Богуновић, Мајес, Матичић 3(1), Шмигић, Бујишић 8, Петрић 2, Н.Радовановић, Шљукић 1, Павловић 3, Колунџић 4, Јелисић. Тренер: Недељко Матић.

The post Дубочица 54 – Црвена звезда Примобет 32:28 (18:12) appeared first on СД Црвена звезда.