ВажноНајновијеХокеј

Сокил Кијев бољи од Црвене звезде на старту Континентал Купа

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у првом мечу Д групе Континентал Купа од екипе Сокил Кијев резултатом 4:2.

Црвено-бели су одлично почели меч и голом Павла Подунавца повели су са 1:0 и ту предност сачували до краја рве трећине. Украјинци су у наставку заиграли много боље и са три гола за 5 минута игре дошли до потпуног преокрета. На почетку трећег периода игре Сокил је повео са 4:1, а црвено-бели су голом Марка Драговића у 53. минуту ублажили пораз – 4:2.

У првом мечу Д групе Континентал Купа Ференцварош је савладао Каунас Сити са 5:0. У суботу 14. октобра су на програму мечеви 2. кола, а Црвена звезда се састаје са Ференцварошем од 19.30 часова. Све утакмице се играју у Леденој дворани Пионир у Београду, а улаз је бесплатан.

СОКИЛ КИЈЕВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Гледалаца: 236. Судије: Луј Рупрех, Тим Цирциганис, Андрис Георгис, Урош Младеновић. Казне: Сокил 6 минута, Црвена звезда 10 минута.

СОКИЛ: Петров, Дјаченко, Толстушко, Филимонов, Разумов 1, Закаров 1 (1ас), Благи (1ас), Полонитскиј, Хорлушко, Бабинетс, Чердак, Мазур, Јевсечик, Алексјук, Ромашенко 2 (1ас), Слиусар, Бородаи (2ас), Хаидук, Јанишевскиј (2ас), Качан, Говорушко, Жеребко. Тренер: Олег Шафаренко.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Битон, Ранковић, У.Новаковић (1ас), Подунавац 1, Шпањевић (1ас), Лештарић, Драговић 1, М.Младеновић, Дегтерев, Митровић, Гвозденовић, Рацић (1ас), Синитсин, Ђинђић, Шченков, Цвик (1ас), Крављанац, Пчалин, Стојановић, К.Младеновић, Видовић, Динић. Тренер: Игор Косовић.

The post Сокил Кијев бољи од Црвене звезде на старту Континентал Купа appeared first on СД Црвена звезда.