ВажноНајновијеХокеј

Звезда лако до победе против Младости

Хокејаши Црвене звезде остварили су другу победу у ИХЛ лиги. Звездини оклопници су савладали загребачку Младост са 5:1 у другом колу регионалног такмичења.

Црвено-бели су повели већ на старту меча голом Андрије Рацића. На други погодак се чекало до почетка друге трећине када је Андреј Цвик искористио додавање Крављанца. Већ у 25. минуту било је 3:0, а голмана Младости савладао је Игор Митровић.

Павле Подунавац је повећао предност Београђана у 45. минуту, а Загрепчани су успели да смање преко Марија Новака. Коначан резултат поставља Сергеј Шченков два ипо минута пре краја меча – 5:1.

Наредног викенда је на програму 3. коло ИХЛ лиге када Црвена звезда дочекује екипу Загреб.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЛАДОСТ 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Пожар, Николић, Т.Фазекаш, Ђокић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Младост 14 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Битон, Ранковић, Дегтерев, Динић, Драговић (1ас), Крављанац (1ас), Лештарић (1ас), Митровић 1, М.Младеновић (1ас), Николић, У.Новаковић, Подунавац 1, Рацић 1 (2ас), Шаљић, Шченков 1 (1ас), Симић, Синитсин, Шпањевић, Стојановић, Видовић, Цвик 1, Ђинђић (1ас). Тренер: Игор Косовић.

МЛАДОСТ: Јагатић, Јањатовић Лончар, Баса, Бобинац, Чеак, Дебељак, Фичур (1ас), Ло.Гргурић, Лу.Гргурић, Иџан, Крамарић, Меничанин, Новак 1, Половић, Шимунковић (1ас), Смолец, А.Варга, Н.Варга. Тренер: Миро Смердевј

The post Звезда лако до победе против Младости appeared first on СД Црвена звезда.