ВажноНајновијеРукомет

Црвена звезда Примобет – Раднички Крагујевац 29:31 (16:18)

Рукометаши Црвене звезде поражени су у оквиру 4.кола Суперлиге Србије од крагујевачког Радничког у „Шумицама“ – 29:31 (16:18).

Нису успели црвено-бели да прекину негативан низ и после пораза од Војводине и Динама из Панчева дођу до позитивног резултата. Раднички је у другом делу првог полувремена успео да дође до контроле резултата и успешно одржава стечену предност до краја меча.

До 19.минута гледали смо резултатску клацкалицу, да би гости из Крагујевца серијом од три везана гола дошли до +2, разлика коју је Михауло Шљукић потврдио пред полувреме, 16:18. У наставку утакмице Раднички је контролисао ситуацију и стигао до максималних шест голова разлике голом Маљевића у 52.минуту, (21:27). Црвена звезда је до краја сусрета успела да ублажи пораз и да голом Матичића из седмерца дође до гола заостатка, али је Мутавџић био бржи од сирене и погодио за коначних 29:31.

Управо је Виктор Матичић са седам голова био најефикаснији у редовима црвено-белих, Павловић је постигао пет, Колунџић 4.

У наредном колу очекује нас први „вечити дерби“ у сезони, на Бањици.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – РАДНИЧКИ 29:31 (16:18)
Београд, хала: „Шумице“. Гледалаца: 150. Судије: Данијел Тривковић и Бориша Милосављевић (Бешка). Искључења: Црвена звезда 8, Раднички 8 минута. Седмерци: Црвена звезда 5(5), Раднички 2(2).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић, Грубић, Ненадић, Урта, Андрејевић 3, Тривуновић 1, Мајес, Матичић 7(5), Шмигић 3, Ђурашковић 2, Н.Радовановић, Шљукић 3, Павловић 5, Колунџић 4, Ковачевић 1, Јелисић. Тренер: Антон Букилић

РАДНИЧКИ: Вељковић, Маљевић 1, Станисављевић 4, Давидовић 8, Мутавџић 1, Перић, Мојсиловић, Баруџић 8(1), Кнежевић 1, Утвић 3, Станојев 3, Панић 2(1), Станојевић, Јовановић, Ивановић, Барјактаревић. Тренер: Златко Петронијевић

The post Црвена звезда Примобет – Раднички Крагујевац 29:31 (16:18) appeared first on СД Црвена звезда.