ВажноНајновијеРукомет

Бекамент ББ – Црвена звезда 29:26 (16:15)

Рукометашице Црвене звезде доживеле су пораз у 2. колу Супер рукометне лиге Србије од Бекамнта ББ у Аранђеловцу резултатом 29:26 (16:15).

Након уводног испитивања снага, Звезда је прва стигла до опипљивије предности (7:4). Домаће су брзо одговориле и изједначиле на 11:11, а онда и преокренуле резултат у своју корист. На одмор су отишле са минималним вођством од 16:15.

Већ на почетку другог полувремена Бекамент је стигао до плус четири (21:17). Покушавала је екипа Саше Бошковића да ухвати резултатски прикључак, али црвено-беле нису успеле у томе, па је на крају домаћи тим славио са 29:26.

У тиму Црвене звезде истакле су се Александра Стаменић са 7 и Теодора Мајкић са 6 постигнутих голова. Седам голова за домаћи тим постигла је Љубица Ивковић.

Ово је екипи Црвене звезде први пораз ове сезоне и са два бода која је освојила у 1. колу, налази се на 4. месту на табели Супер рукометне лиге Србије. У среду 4. октобра од 17 часова у дворани УСЦ Вождовац црвено-беле ће угостити Железничар у оквиру 3. кола СРЛС.

БЕКАМЕНТ ББ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 29:26 (16:15)

Аранђеловац – Дворана: СРЦ Шумадија. Судије: Вања Антић и Јелена Јаковљевић. Седмерци: Бекамент 3(2), Црвена звезда 4(2). Искључења: Бекамент 2 минута, Црвена звезда 10 минута.

БЕКАМЕНТ ББ: Цветковић, Микић 2, Прековић 4, Анић 5(2), Петровић 5, Маленовић 2, Костић, Мирковић, Армуш, Ивковић 7, Симић, Радојичић, Драговић, Томковић 4. Тренер: Ђорђе Обрадовић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нинковић, Стаменић 7, Мајкић 6, А.Савић, Момчиловић, Ристић, Бонер, Глушица 4, Андрић, М.Савић, Милетић, Грујичић, Видић, Стаменковић 1, Симић 4, Ранчић 4(2). Тренер: Саша Бошковић.

The post Бекамент ББ – Црвена звезда 29:26 (16:15) appeared first on СД Црвена звезда.