Драговић: За ово смо се борили, да се такмичимо са најбољима

Могу сви звездаши да буду поносни на свој клуб на основу вечерашњег приступа на Етихаду, а утисак после утакмице и пораза од 3:1 против Манчестер Ситија у оквиру првог кола групне фазе Лиге шампиона, изнео је капитен Александар Драговић.

Да се не лажемо – Манчестер Сити је заслужено победио, али смо се борили и да смо имали мало више среће у другом полувремену да не примимо гол тако брзо, можда би дуже водили и ко зна… Браво за све играче који су наступили данас, чак и за оне на клупи који су нас мотисивали. То тако мора да изгледа, и то је Звезда. Лепо је играти против Манчестер Ситија, они су најбоља екипа на свету са најбољим тренером и за то смо се борили годину дана. Мало мање је лепо када 90 минута трчиш иза лопте, хоћеш неког да „удариш“, да се покажеш, али касниш. Но, научили смо, а сад се окрећемо припреми за дерби – почео је Драговић.

Радује се утакмици коју ће наш клуб одиграти против Јанг Бојса, 4. октобра од 21 час на Маракани.

Биће то мало финале за нас. И ми и они смо изгубили у првом колу, али играмо на Маракани пред нашим навијачима – закључује капитен.

The post Драговић: За ово смо се борили, да се такмичимо са најбољима appeared first on СД Црвена звезда.