ВажноНајновијеРукомет

Победа рукометашица, савладан Темерин

Рукометашице Црвене звезде савладале су екипу Темерина у оквиру 15.кола Супер Б лиге на Бањици – 36:28 (21:15).

Изабранице Весне Бојковић лако су изашле на крај са противницама, и без помоћи капитена Јоване Ристић. Црвено-беле су у серијама постизаче поготке и креирале 21:15 на полувремену, да би у другом делу потврдиле победу.

Јана Момчиловић је заслужено проглашена за играчицу утакмице, уједно и најефикаснија са 11 голова, пратиле су је Кристина Цвијановић са 6 и Вања Ђорђевић са 4.

У наредном колу следи битно гостовање екипи Младог Радника.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТЕМЕРИН 36:28 (21:15)
Београдхала: УСЦ “Вождовац”. Гледалаца: 80. Судије: Војислав Црњански и Никодин Бубања (Бачка Паланка). Искључења: Црвена звезда 10, Темерин 4 минута. Седмерци: Црвена звезда 1(1), Темерин 6(6).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Нинковић, Милојевић, Конатар, Петковић, Момчиловић 11, Бонер 3(1), Ђурковић 1, Ђорђевић 4, Савић, Тасић, Цвијановић 6, Кнежевић, Видић 3, А.Савић 3, Кострешевић 2, Андрић 3. Тренер: Весна Бојковић

ТЕМЕРИН: Зец, Дринић 3, Ј.Васић 1, Ишпановић 6(5), Ђилас 5, Миковић 1, Кнежевић, Васиљевић, Ловрић, Блитва, Балабан, Четић 2, Вуковић 1, Мирковић 2, Радић 7(1). Тренер: Јован Рисовић

The post Победа рукометашица, савладан Темерин appeared first on СД Црвена звезда.